Lustra do przedpokoju

Kształt
Lustra prostokątne
Lustra okrągłe
Nieregularny
Wielkość
Lustra małe
Lustra duże
Wymiary (prostokątne)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Wymiary (okrągłe)
fi 40 cm
fi 50 cm
fi 60 cm
fi 70 cm
fi 80 cm
fi 90 cm
fi 100 cm
Wymiary (nieregularne chmurki)
48x48 cm
58x58 cm
68x67 cm
77x77 cm
87x86 cm
97x96 cm
Wymiary (nieregularne łezki)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Wymiary (organiczne)
48x48 cm
58x58 cm
68x67 cm
77x77 cm
Wymiary (lustro ścięte)
63x70 cm
70x80 cm
74x90 cm
84x100 cm

Lustra do przedpokoju

Przedpokój to nie tylko pierwsze pomieszczenie, jakie widzi się po wejściu do domu. To przede wszystkim pierwsze wrażenie! Dobrze więc, by było jak najlepsze. Niech wita uśmiechem i dobrą formą, kolorami każdej pory roku, niech odbija radosny gwar wszystkich, którzy wchodzą i wychodzą. Niezbędne jest więc odpowiednie lustro do przedpokoju, które pokaże wszystko, co dobre, a przy tym będzie niezwykle przydatne i praktyczne.

Wyniki: 58

Nowoczesne lustra do przedpokoju

Jakie lustro do przedpokoju będzie najlepsze? Z pewnością takie, w którym widać wszystko od stóp do głów! Przedpokój często przemienia się w garderobę, a ściany zdobią głównie wieszaki, dlatego też duże lustro do przedpokoju jest niezbędnym elementem wyposażenia. Nikt jednak nie powiedział, że jednocześnie nie może wzbogacać aranżacji! Wybierając dekoracyjne lustro do przedpokoju, otrzymuje się wszystko, co dobre – zarówno piękną ozdobę, która podbije styl pomieszczenia, jak i zwierciadło, w którym będzie można się do woli przeglądać. Wiszące lustra do przedpokoju mogą zdobić zarówno drzwi szafy, jak i ściany, mogą również wpływać na to, jak postrzega się przestrzeń. Lustro do przedpokoju to także idealny pomysł na to, by zagospodarować niewielką, kłopotliwą wnękę w pomieszczeniu, dzięki czemu optycznie od razu zwiększy się jego metraż. A może lepiej wybrać kilka mniejszych luster do przedpokoju? To z pewnością będzie robiło wrażenie!

Dekoracyjne lustra do przedpokoju

Lustro do przedpokoju z powodzeniem można dopasować do aranżacji, wybierając modele, w których ramy są zdobione grafiką. Dzięki temu w jednym przedmiocie ma się wszystko, czego potrzeba – jest bowiem i funkcjonalny i bardzo designerski! Dla tych, którzy cenią klasykę, również znajdzie się coś, co podkreśli ich styl. Prostokątne lustra z ramami lub bez doskonale spełnią swoją praktyczną funkcję, ale nie będą narzucały żadnego konkretnego stylu. Ich ponadczasowość to coś, co idealnie sprawdzi się przy garderobie, przepełnionej kolorami, wzorami i fakturami. Dobrym rozwiązaniem są również nowoczesne lustra do przedpokoju o okrągłym kształcie. Pozwolą na dopieszczenie swojego wizerunku zaraz przed wyjściem lub też oddadzą uśmiech po powrocie do domu. Jednocześnie, będą dość uniwersalne, więc można je dopasować do każdej, nawet klasycznej aranżacji.

 

Lustro do przedpokoju to niezwykle ważny element wystroju wnętrza. Musi być i praktyczne i po prostu ładne, ponieważ będzie pierwszym, co zauważy się pod wejściu do domu. W naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie. Sprawdź wszystkie nasze modele luster i odmień swój przedpokój!