O nas

 

 

 Lustromat.pl to profesjonalna firma produkcyjna z ponad
10-letnim doświadczeniem w branży wystroju wnętrz. Naszą pasją do dekoracji dzielimy się zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Naszym najsilniejszym filarem są ludzie - specjaliści z zakresu produkcji, logistyki i obsługi klienta. To dzięki nim, każdego dnia możemy dostarczać naszym klientom wysokiej jakości lustra, które później zdobią ich przestrzenie.


Tworzymy estetyczne lustra dekoracyjne, które doskonale wyglądać będą w każdym pomieszczeniu - począwszy od tych zaprojektowanych w stylu klasycznym, przez te inspirowane skandynawskim designem, kończąc na przestrzeniach loftowych i nowoczesnych. Różnorodność kolorów i stylów w połączeniu z wysoką jakością materiałów, sprawiają, że nasze lustra stają się wyjątkowe.


W ofercie posiadamy lustra okrągłe, lustra w ramie, lustra łazienkowe oraz wiele innych. Regularnie poszerzamy ofertę i mamy nadzieję, że każdy z naszych klientów znajdzie u nas dokładnie takie lustro, jakiego potrzebuje. Przejrzyj nasz sklep, aby przekonać się, jak wiele produktów mamy do zaoferowania.