Lustra do salonu

Kształt
Lustra prostokątne
Lustra okrągłe
Lustra półokrągłe
Nieregularny
Wielkość
Lustra małe
Lustra duże
Wymiary (prostokątne)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Wymiary (okrągłe)
fi 40 cm
fi 50 cm
fi 60 cm
fi 70 cm
fi 80 cm
fi 90 cm
fi 100 cm
Wymiary (nieregularne chmurki)
48x48 cm
58x58 cm
68x67 cm
77x77 cm
87x86 cm
97x96 cm
Wymiary (półokrągłe)
25x50 cm
30x60 cm
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Wymiary (nieregularne łezki)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm

Lustra do salonu

Wybór idealnego lustra zdecydowanie nie jest prostym zadaniem. Jakie wybrać? Bardziej dekoracyjne czy może proste i klasyczne? Okrągłe przy prostokątne? A może z podświetleniem? Dylematy się mnożą, podobnie jak… ilość świetnych rozwiązań w postaci stylowych luster, które idealnie sprawdzą się w każdym miejscu! Bez problemu znajdzie się więc ciekawe lustro do salonu, które doda aranżacji charakteru.

Wyniki: 54

Nowoczesne lustra do salonu

Niezależnie od tego, czy gustuje się bardziej w stylu vintage i klasycznym, czy też stawia się na nowoczesność i wysoki połysk – do każdego wnętrza znajdzie się odpowiednie lustro, w zależności od upodobań. Okrągłe lustro do salonu z pewnością sprawi, że pomieszczenie stanie się nieco bardziej nowoczesne, a jednocześnie nabierze przytulności – obłe kształty lustra są delikatne i przyjemnie się kojarzą. Co ciekawe – okrągłe lustra wyglądają niezwykle oryginalnie i nowocześnie nad komodą, co z pewnością będzie miało wpływ na pozytywny odbiór aranżacji. Z kolei klasyczne, prostokątne lustro do salonu sprawi, że przestrzeń optycznie się powiększy, a przy tym będzie się prezentowała bardzo elegancko. Nad dużą komodą bądź sofą w salonie można również zawiesić kilka luster w różnych kształtach, które stworzą ciekawą galerię, będącą oryginalną alternatywą dla zdjęć i obrazów. Jak widać – duży wybór oznacza dużo możliwości

Stylowe lustra do salonu

Wybierając lustro do salonu, warto pomyśleć o zakupie lustra z oświetleniem led - lekkie światło doda pomieszczeniu zmysłowości. Lustro w salonie może również pełnić tylko funkcję dekoracyjną, jeśli jest w ozdobnej, ciekawej ramie. Może być też całkowicie minimalistyczne, pozbawione jakichkolwiek ram – wówczas stanie się ponadczasową dekoracją, która nawet przy zmianie aranżacji będzie idealnie dopasowana. Warto zastanowić się także nad lustrem z nadrukiem, które – w przypadku minimalizmu i zachowania prostoty w zdobieniu – będzie bardzo oryginalnym akcentem, który nieco ożywi wnętrze i z pewnością będzie przyciągał uwagę.

Po najlepsze lustra do salonu i nie tylko zapraszamy do naszego sklepu. Niezależnie od aranżacji – dla każdego znajdzie się coś ciekawego!