Lustra prostokątne

Klasyka zawsze się obroni. Więc jak nie wiadomo, jakie lustro wybrać, to z pewnością dekoracyjne prostokątne lustro idealnie spełni swoje zadanie. Będzie i ciekawą ozdobą, i jednocześnie zapewni idealne możliwości, by codziennie się przeglądać i cieszyć własnym odbiciem. Prostokątne lustro, niby proste, a jednak najbardziej popularne, sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i w każdej aranżacji.

Wyniki: 15

Prostokątne lustro dekoracyjne

Nie ma pomieszczenia, do którego nie pasowałoby lustro. Co więcej – w wielu jest niezbędne! Ale poza swoim praktycznym przeznaczeniem, może być również wspaniałą dekoracją i alternatywą dla obrazów, które czasem naprawdę ciężko dopasować do aranżacji. Za to prostokątne lustro zawsze znajdzie swoje uzasadnienie – odbije światło rozjaśniając pomieszczenie, powiększy optycznie przestrzeń, a przede wszystkim pozwoli zawsze świetnie wyglądać – bez lustra ani rusz! Prostokątne wiszące lustro świetnie sprawdzi się na wąskiej ścianie w korytarzu czy na drzwiach szafy, a lustra w dekoracyjnych ramach idealnie ozdobią ścianę w salonie. Wspaniałe wyglądają także nad kuchennym stołem. Z odpowiednio wybranym dekoracyjnym prostokątnym lustrem zmieni się oblicze każdego wnętrza, dodając mu stylu i ciekawego charakteru. Można je wieszać zarówno w pionie, jak i poziomie, z lekkim nachyleniem czy też mocno przytwierdzając je do ściany. Wybór jest ogromny, tak samo jak możliwości wykorzystania lustra na ścianę, np. tworząc ciekawy kolarz z różnych rozmiarów czy też wieszając je między obrazami.

Prostokątne lustra łazienkowe

Mała łazienka? Wielki salon kąpielowy? Rozmiary Twojej łazienki nie mają znaczenia, bo do każdej znajdzie się odpowiednie dekoracyjne prostokątne lustro, które sprawi, że wszystkie rytuały pielęgnacyjne będą prawdziwą przyjemnością. Stylowe prostokątne lustra łazienkowe stanowią idealną ozdobę przestrzeni, dzięki czemu nie będzie trzeba inwestować w zajmujące miejsce dodatki – wystarczy wybrać odpowiednią ramę, żeby osiągnąć efekt przyjemnego z pożytecznym. Duże prostokątne lustra wspaniale powiększą małą łazienkę, z kolei małe lustra będą idealną pomocą przy makijażu i pielęgnacji. Prostokątne lustra na ścianę sprawdzą się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i nowoczesnych. Ich prosta forma i ponadczasowy kształt pozwalają na wykorzystanie ich dosłownie wszędzie, nie tylko jako niezbędnik, ale także jako ozdobę. Co ciekawe – można zmieniać ich sposób zawieszenia z pionu na poziom i odwrotnie, więc zawsze można nieco zmieniać w wystroju wnętrza! Prostokątne dekoracyjne lustra sprawdzą się również w przestrzeni biurowej, stanowiąc idealną ozdobę eleganckich pomieszczeń.

Duży wybór ciekawych prostokątnych luster znajdziesz w naszym sklepie. Sprawdź, które najlepiej pasuje do Twojego wnętrza i odmień je w prosty, ale efektowny sposób!