Kształt
Lustra prostokątne
Lustra okrągłe
Wielkość
Lustra małe
Lustra duże
Wymiary (prostokątne)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Wymiary (okrągłe)
fi 40 cm
fi 50 cm
fi 60 cm
fi 70 cm
fi 80 cm
fi 90 cm
fi 100 cm

Lustra w białej ramie

Niektórzy twierdzą, że biały to nie kolor. Inni z kolei uważają, że to najlepsza barwa – jest elegancka, prosta, uniwersalna i ponadczasowa. My wiemy jedno – lustro w białej ramie to prawdziwy hit, od zawsze i na zawsze. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i przy każdej aranżacji, nie tylko jako niezbędne wyposażenie, ale przede wszystkim piękny, stylowy i klasyczny dodatek.

Wyniki: 12

Lustro w białej ramie do salonu

Jak nie wiadomo co, to wiadomo, że biel zawsze się obroni. Dlatego też lustra w białej ramie cieszą się taką popularnością i są chętnie wybierane zarówno do łazienek, jak i do salonów. Wiszące białe lustra są wspaniałą dekoracją ściany – mogą ciekawie kontrastować z jej ciemnymi kolorami lub też stawać się niemal niewidoczne, idealne w minimalistycznej koncepcji wnętrza. Lustra z białą ramą, niezależnie od rozmiarów, wyglądają lekko i delikatnie, a co najważniejsze – bardzo elegancko. Uniwersalny kolor sprawia, że zawsze będą na czasie, nawet jeśli zmieni się pomysł na wystrój wnętrza. Lustro w białej drewnianej ramie doskonale pasuje do klasycznego salonu, nad komodę czy kanapę, choć są różne warianty – do nowoczesnych wnętrz można wybrać białe lustro w ramie z tworzywa sztucznego, które doskonale wpasuje się w aranżację, szczególnie, jeśli rama ma lekki połysk.

Nowoczesne lustra z białą ramą

Zdecydowanie największą zaletą luster z białą ramą jest ich ponadczasowy charakter. Bez względu na to, jak bardzo zmieni się wyposażenie czy wystrój wnętrza – mając lustro w białej ramie, nie trzeba będzie go wymieniać na inny model. Można je bowiem dopasować do każdej aranżacji, a nawet zawiesić w innym pokoju, z gwarancją, że i do niego będzie pasowało. Lustra w białej ramie, jako element dekoracyjny sprawiają również, że wnętrze nieco się rozjaśni – są delikatne i lekkie, a biały kolor zawsze daje wrażenie czystości. Ponadto, lustro z białą ramą jest po prostu eleganckie. Nie trzeba się obawiać, że zdominuje inne dodatki czy też, wespół z obrazami i zdjęciami na ścianach, zwiększy wrażenie przepychu i chaosu. Wręcz przeciwnie – wśród wielu kolorowych dodatków, takie lustro będzie się prezentowało bardzo gustownie, co więcej – jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem właśnie w sytuacji, kiedy stawia się na mnogość i różnorodność dekoracji. Warto bowiem pamiętać, że wciąż coś się w nim odbija, co również tworzy wrażenie dodatkowych wzorów i kolorów.

Różne warianty luster w białych ramach

Prostokątne lustro w białej ramie czy okrągłe białe lustro? Wybór jest trudny, ale na szczęście każdy będzie właściwy, ponieważ niezależnie od kształtu, lustra w białych ramach po prostu wyglądają dobrze, niezależnie od swojej formy. Prostokątne białe lustra to klasyka, która pasuje do każdego pomieszczenia i zapewnia komfort użytkowania. Okrągłe lustra są nieco bardziej oryginalne i stanowią ciekawą ozdobę, szczególnie, jeśli kilka, w różnych rozmiarach, wisi obok siebie. Świetnie sprawdzą się zarówno w salonie, jak i łazience.

 

Skoro już wiadomo, że biel jest zawsze idealna, to który kształt lustra pasuje lepiej do Twojego wnętrza? W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo modeli ciekawych luster w białych ramach. Wybierz najlepszy i ciesz się wyjątkowym designem.