Wielkość
Lustra małe
Lustra duże
Kształt
Lustra okrągłe
Wymiary (okrągłe)
fi 40 cm
fi 50 cm
fi 60 cm
fi 70 cm
fi 80 cm
fi 90 cm
fi 100 cm

Lustra okrągłe

Lustereczko, lustereczko, powiedz przecie, gdzie jest dla ciebie najlepsze miejsce na świecie…?


Odpowiedź jest prosta – wszędzie! Okrągłe lustra nigdy nie wyjdą z mody, co więcej – ich popularność ani trochę nie maleje, mimo nowych trendów i zmieniających się stylów. Trudno się dziwić. Ich ogromny potencjał dekoracyjny pozwala je wykorzystywać w różnych aranżacjach i na różnych przestrzeniach. Doskonale nadają się zarówno jako wyłącznie dekoracyjny element wystroju, jak i jako przedmiot o wysokiej użyteczności. Idealnie łączą praktyczność z dobrym stylem. Sprawdź, jak piękne są okrągłe lustra i znajdź idealny model do swojego wnętrza!

Wyniki: 28

Okrągłe lustro – piękna ozdoba i praktyczny dodatek

Odbijają światło, powiększają optycznie przestrzeń, pięknie ozdabiają wnętrze… Okrągłe ścienne lustra mają niejedno oblicze i można je wykorzystać na wiele różnych sposobów. Lustro z wyraźną ramą będzie pięknym dodatkiem do wystroju, pasującym do aranżacji w różnych stylach, które można zawiesić zarówno w salonie, aby rozpraszało dzienne światło, jak i w sypialni, gdzie co rano odwzajemni promienny uśmiech. Z kolei okrągłe lustro bez ramy świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie króluje minimalizm. Okrągłe lustra w różnych rozmiarach mogą tworzyć ciekawą galerię, ale nawet pojedyncze sztuki będę wyglądały oryginalnie i interesująco. Lustro o takim kształcie przełamie prostotę i schemat ścian, dodając aranżacji nieco charakteru, a jednocześnie nie tworząc wrażenia zbytniego przepychu. To idealna alternatywa dla tradycyjnych luster.

Lustra okrągłe do łazienki

Klasyk nad klasykami – okrągłe ścienne lustro w łazience to idealny sposób na to, by wnieść do pomieszczenia nowoczesność i dobry styl. Doskonale sprawdzi się zarówno w dużej łazience, w której można wykorzystać nawet kilka okrągłych luster, tworząc efektowny kolaż, jak i w małej, gdzie okrągłe lustro będzie jednocześnie doskonałą ozdobą, która nie zajmuje miejsca. Decydując się na okrągłe lustro do łazienki, zyskuje się nie tylko niezbędny element wyposażenia, ale również ciekawą dekorację. Ma to szczególne znaczenie, kiedy również ściana jest ozdobna – wówczas lustro nie zakrywa jej swoim kształtem, a jeszcze bardziej podkreśla jej charakter.

Okrągłe lustro dekoracyjne

W pokoju dziecka, w sypialni, a nawet nad stołem w kuchni – okrągłe ścienne lustro odnajdzie się w każdym pomieszczeniu i każdemu nada wyjątkowego stylu. Wygląda po prostu ciekawiej niż klasyczne, prostokątne lustro, a jednocześnie jest tak samo praktyczne. Z drugiej strony – można je potraktować nie jako lustro, a wyłącznie jako dekorację, np. zamiast obrazu. Okrągłe lustro dodatkowo rozjaśni pomieszczenie, obijając światło, a także optycznie je powiększy. Dlatego też jest doskonałym sposobem na zagospodarowanie zaciemnionej ściany. Niezależnie od tego, który model okrągłego lustra się wybierze – będzie to dobra decyzja! Lustra o owalnym kształcie doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzach w stylu vintage czy boho, jak i w nowoczesnych aranżacjach, w których nietypowa forma ma wyjątkowe znaczenie. Ich kształt sprawia, że przestrzeń staje się nieco delikatniejsza, bardziej przytulna i przyjemna, co stanowi dodatkową zachętę do ich zakupu. Okrągłe lustra zawsze będą wyglądały niebanalnie i stylowo – są czymś więcej niż po prostu lustrami. To dekoracje, które odmienią każde wnętrze!

 

Piękne, okrągłe lustra znajdziesz w naszym sklepie. Sprawdź, które najlepiej pasuje do wystroju Twojego wnętrza i wybierz najlepsze lustro dla siebie.